Softshellist poekott

32,00 35,00 

Kirjeldus

Ülikvaliteetne softshellist poekott on ilmselt KÕIGE vastupidavam ostukott, mida oled omanud! See on ka imearmas ja praktiline kingitus!

Kui siiani on su toidu/kaubakotid meie märjas kliimas läbi vettinud, siis nüüd enam mitte.  Kuna tegemist on laste õueriiete jaoks mõeldud kangaga, siis on see ilmselt kõige vastupidavam poekott, mida oled näinud! Meie pimedatele õhtutele mõeldes on kotil ka helkurdetail.

Vali kolme armsa disaini seast oma lemmik. Lisaks saad valida ise mustri ja kangavärvi! See on idealne kingitus, kuna tegemist on kvaliteetse Eesti käsitööga ja soovi korral pakime selle ilusasse kinkekarpi!

Ostukorvis võid kommentaaride reale lisada, kumba kleepsu soovid – kas “Šopingud on nüüd käkitegu!” või “Rohkem lustlikke poeskäike!

Ole ÖKO ja vali kaua-kaua kestev (äge!) poekott! 🙂

Kangas on 100% polüester, 3-kihiline. Pealmine kiht on vetthülgav kangas, keskel on vahekiht ning sees pehme fliisikiht, mis kaitseb ka Sinu kõige hinnalisemat ja õrnemat kaupa!

 

See ülikvaliteetne softshellist poekott valmib 1 nädala jooksul. Kui soovid, et see jõuaks Sinuni kindlaks kuupäevaks, anna sellest tellimuse lisainfos teada!
Kui Sinu soovitud kangas on ootamatult otsa saanud, anname sellest esimesel võimalusel teada!

Erisoovide jaoks kirjuta meile kontaktivormis oma soov! 

Kõik GomeraKids-i  tooted valmivad käsitööna, hoole ja armastusega! 🙂